niedziela, 8 kwietnia 2018

Tradycja

Lis i Wiewiór mieszkają w bardzo małym mieszkaniu. Rozmiar: duża dziupla. To ma swoje wady i zalety. Teoretycznie na tak małej przestrzeni nie można niczego zgubić... 
Otóż mam pewną rolkę ceraty do wykładania półek. Jest mi potrzebna co jakieś pół roku. Owo pół roku wypada dziś i już piąty raz szukam tej ..$%@^#@ ceraty. Pojęcia nie mam, gdzie ją schowałam. Od ponad dwóch lat nie mogę zapamiętać, gdzie to cholerstwo kładę. 
Może tu już tradycja...

11 komentarzy:

 1. Stawiam na szafę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Objawi się, sama, kiedy jej nie będziesz potrzebowała :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest natchnienie tylko kawał plastiku...

   Usuń
 3. W malym mieszkaniu nie mozna niczego zgubic? Bua ha haaaaaaa!!!!! (zasmiala sie szydreczo mieszkanka malej powierzchni i jeszcze mniejszej ilosci mebli)
  ;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja torebka jest mniejsza niż Twoje mieszkanie, a można w niej zgubić wszystko, ergo Twoja teoria jest obalona z hukiem.
  Ceraty nie szukaj. Sama przyjdzie, jak jej foch minie. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własna cerata ma na mnie focha? Za co? Nie zasłużyłam! Dobrze ją traktowałam!

   Usuń
 5. I co Lisie? znalazłaś?:)
  Na moich 44 m2 też zdarzają się zaginięcia. Wczoraj na przykład odnalazły się po kilku latach zaginięcia moje dżinsy. Na dnie szafy. Jak złośliwie zaginęły kilka lat temu, tak jeszcze złośliwiej się odnalazły, bowiem skurczyły się i zapiąć ich nie mogę. Wrzucę je dziś do kontenera PCK. Za karę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłam. Mam przeczucie, że za kilka miesięcy znów ją zgubię. A w szafach mieszkają takie małe złośliwe stworki, które zwężają ubrania jak śpimy. Dlatego nie zmieściłeś się w spodnie. Wiem, o co chodzi, bo u mnie też cholery grasują.

   Usuń