poniedziałek, 27 listopada 2017

Lodowa prośba

Wiosną tego roku lisiowiórczą rodzinę dopadły szpitalne klimaty. Na razie między nami a placówkami medycznymi panuje rozejm (nie mylić z pokojem). Kiedy szłam na operację prosiłam o trzymanie kciuków. Kumpela zaproponowała, że zje na moją intencję loda w kształcie pandy. Zjadła. Operacja się udała, zatem ta metoda ma w sobie jakiś głęboko ukryty sens :) Bardzo mi wtedy pomogły wszystkie Wasze intencje - lody, ciastka, wino, piwo, słowa, łapy i ogony.

Dziś Kumpela sama stoi na progu szpitala, operacja w środę. Zjem za nią loda. Wszystko się uda - nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Dziewczyna bardzo się denerwuje, a że dość często zagląda na mojego bloga, to mam do Was prośbę: napiszcie dla niej dobre słowo, poprośmy wszyscy świętą Chirurgardę, by czuwała, zjedzmy dodatkowe lody na jej intencję.  Ta "święta" najwyraźniej lubi lody :)

14 komentarzy:

 1. Lody z pudelka moga byc? Bo tylko takie mam w lodowce... zjem je, moze pomoga ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymanie kciuków też się liczy ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście! Wszystko, co zechcesz ofiarować Chirurgardzie się liczy.

   Usuń
 3. Zdenerwowana Kumpelo, trzymam kciuki, zjem lody i pogadam z Chirurgardą a jako dodatek przesyłam dużo dobrych myśli. Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. A ja lody popiję winem i zagryzę ptasim mleczkiem, raju, mam nadzieję, że Kumpeli pomoże a mnie nie zaszkodzi. No i kciuki, są kciuki.

   Usuń
  2. Dziewczyny, wasze poświęcenie mnie wzrusza :D

   Usuń
 5. Magnum Intense poleci dzis w intencji :) Zaloze sie, ze Chirurgada nie oprze sie takiemu Magnum, nie ma szans sie oprzec!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zesmy sie zasiedzialy z Chirurgada, ze dwa Magnumy poszly. Ah, dzialo sie, dzialo, nastrój wrecz szampanski musi dzisiaj miec! :D

   Usuń
 6. Żyję i serdecznie BARDZO dziękuję wszystkim za kciuki, pozytywne myśli, lody, tony krówek, ptasie mleczko, Magnumy i rozmowy z Chirurgardą! Pomogło wszystko. Jesteście nieocenieni!
  Lisu, ty też, ale ty już to wiesz...
  Uściski dla wszystkich!

  kot_p. <3

  OdpowiedzUsuń